ZERO OGRANICZEŃ! -EVENT SLOGGI

Dzieńdoberek w niedzielę!

Co tam u Was słychać? Jak nastroje w ostatni dzień weekendu? 🙂

Ja mam mega dobry humor od rana i stwierdziłam, ze po małej przerwie na blogu trzeba wrócić do Was z nowymi super projektami i stylówkami na blogu!

Przygotowałam dla Was fotorelację z wtorkowego eventu marki SLOGGI, która powinna być Wam już dobrze znana, a jeżeli nie, to szybciutko to nadrobimy:)

Prezentacja nowej kolekcji O FEEL odbyła się w świetnej warszawskiej restauracji Pink Lobster przy ulicy Żurawia. Zaczęliśmy mocną kawką na pobudkę i 3..2..1..0.. START!

Ale to był klimacior! Różowe ogromne fotele, pięknie wpadające promienie słoneczka do wnętrza i pyszne słodkości, na które ślinka ciekła na samą myśl:p  Masa ludzi przepełnionych pozytywną energią tylko dodawała mi powera i sprawiała, że dzień nabierał kolorków:) No zdecydowanie nie mogło to wyglądać lepiej!

 

A zatem, czym jest dla mnie bielizna SLOGGI i za co ją lubię?:)

Przez cały event starałam się wyczuć ideę i przesłanie tej marki, dotknąć każdego materiału, dojrzeć różnice w modelach, zapoznać się z kampanią i odpowiedzieć sobie na szczere pytanie: : “czy to jest wlaśnie to czego potrzebuje?”.

TAK, TO JEST WŁAŚNIE TO CZEGO POTRZEBUJE!

Wycięte laserowo i bezszwowe majteczki, delikatne, miłe w dotyku i niewyczuwalne na kobiecym ciele materiały to jest zdecydowanie to.  Kolory bielizny, jak i cała mega pozytywna kampania, która widniała na wyświetlaczach podczas spotkania-pomogla mi w zrozumieniu dla kogo jest ta marka i po co tak naprawdę została stworzona. Czuję, że nie jest to sztywnie wyznaczona grupa wiekowa. Nie czuje w tej marce schematów, tylko uniwersalność, komfort i wygodę, o której marzy każda kobietka:) Właśnie za to polubiłam Sloggi, za naturalność, humor i ogromną energię!

@sloggi #ZEROFeel #zeroograniczeń #unfastened

Przekonajcie się sami i zobaczcie fotorelację z imprezki:)

 

KOLORKI

KLASYKA

SLOGGI to moje nowe największe odkrycie! Piękna, wygodna i dosłownie niewidzialna bielizna jest dla mnie najlepszym rozwiązaniem w ciągu tygodnia, gdy chcę się czuć po prostu wygodnie w mieszkanku, ale też podczas ważnych wypadów, podczas których chciałabym czuć się i wyglądać jak milion dolarów:)

A Wy mielśicie juz okazje poznać bieliznę Sloggi? Dajcie mi koniecznie znać. Jestem mega ciekawa czy macie podobne odczucia jak ja 🙂

Wpadnijcie na Facebooka marki -> klik i sami poznajcie prawdziwą ideę tej bielizny:))

BUZIAKI,

#olcyk

Feed with such ID does not exist

Leave a Reply